Хокеарска перфекција, да има награда за гол на годината, овој би бил прв кандидат (Видео)

Талентот на шведската репрезентација со магичен потег како на некоја видео игра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *