Хорор повреда на Пике, дали ова значи крај на сезоната за него? (Видео)

Барселона загуби од Атлетико, но го загуби и еден од најискусните играчи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *