Играчот кој „собра“ 24 трофеи со Баварците, потврди дека си заминува од клубот

Алаба по 13 години идното лето ќе тргне во нова авантура.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *