Им го одложија мечот и сега реши да се „бања“ во снегот (Видео)

Шпанија не памти вакво снежно невреме, а ѕвездата на Атлетико Мадрид се радува

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *