Имаше од се по нешто – Летаа евроголови и волеи во Џенова, Сампдорија го сопре Интер (Видео)

Прекрасен меч со убави голови на „Луиџи Ферарис“ одиграа домаќинот и шампионот на Италија, а на крај немаше победник

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *