Интересно полувреме во Бундеслигата, Хаверц незапирлив, супер-гол на Падеборн (Видео)

Убав гол на Падерборн, и продолжување на гол-серијата на Хаверц од Леверкузен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *