Историја: 14-годишна девојка дебитираше за сениорската репрезентација на Македонија

Ива Младеновска играше пет минути, имаше прилика да даде гол од седмерец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *