Италија нема да загуби, но можеби нема ни да победи

Аѕурите и Турците ќе има што да кажат на „Олимпико“ на отворањето на ЕВРО 2020.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *