Ја бркаме 15-тата победа на 35-тиот меч на Мундијалите

За Македонија ова е шесто учество на Светските првенства.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *