Јувентус е подготвен да плати 90 милиони евра за топ-засилување од Премиер лигата

Жозе Мурињо, наспроти желбата на Старата дама, очекува еден од најдобрите играчи на Тотенхем да го продолжи договорот што му важи до 2023 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *