Јувентус продолжува да си го „тероризира“ соседот

Италијанскиот првак има неверојатно позитивна серија во градските дербија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *