Кадетите како најдобри скокачи на ЕП ќе играат осминафинале со Русија

Победата над Летонците ни го донесе третото место во групата, мечот со Русите е многу важен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *