И Несторовски влезе во ритам: два гола и асистенција за Македонецот во Палермо (Видео)

Убав ден за нашите напаѓачи во Италија

Слични вести...

1 Response

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *