Како Струга нема друга, публика си има и покрај забраната на стадионите во Македонија

И на денешниот меч против Пелистер на градскиот стадион во Струга имаше публика, но домашните навивачи си заминаа незадоволни по поразот од 0:1.

Слични вести...