Какво голчиште на велемајсторот во Ултимејт-фајт – Хабиб веднаш му се пофали на Ибрахимовиќ (Видео)

Најдобриот борец на светот покажа одлична фудбалска вештина, погодокот е страшно ефектен, а потоа следуваше твит до неговиот голем пријател.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *