Калгари не дозволи петти пораз во низа, Питсбург му зеде нова мера на Бостон

Ткачак со хет-трик го предводеше лидерот од Западната конференција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *