Капитенот на Нестор ќе биде прво засилување на шпанскиот првак?

Атлетико нуди пари и еден играч за услугите на Де Паул

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *