Ќе биде тешко, Вардар не водеше во ниту еден момент од првото полувреме

Македонскиот ракометен првак ќе мора многу да ја подобри играта во вториот дел ако сака победа над Монпелје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *