Керол е најголемиот малер во Премиерлигата, Вест Хем веќе не може да го трпи

Поранешниот англиски репрезентативец по четвртипат во последните шест сезони е повреден и нема да има повеќе од 20 меча

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *