Киксерот Тер Штеген честеше, прва домашна прволигашка победа на Кадис после 14 години! (Видео)

Кадис по враќањето во Ла Лига, ги победи и Реал и Барса, а вечерва треба да му благодарат на голманот на каталонците.

Слични вести...