Класниќ со порака да се почитуваат правилата: За жал, мојот имунолошки систем не е многу добар!

Некогашниот хрватски репрезентативец изминативе години имаше многу здравствени проблеми, а досега ги доби сите борби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *