Клупски колега на Никола Митревски од Порто се бори за живот

Алфредо Кинтана, 32-годишниот голман на португалскиот првак, е во индуцирана кома по инфарктот што го доживеа вчера попладне на тренинг.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *