Коефициентот покажува дека Македонија е аутсајдер, но шведскиот селектор се уплашил

Стратегот на првиот наш противник на Мундијалот не е многу задоволен што нашата репрезентација доби дозвола да биде дел од завршницата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *