Кој е новиот напаѓач кој случајно заврши во Барселона? Како дете две години бил во инвалидска количка, но не се предал

Иако преодниот рок помина, шпанскиот првак доби дозвола за уште еден трансфер, а сите се чудеа од каде се појави овој играч да заигра на „Камп ноу“.

Слични вести...