Кој кого удри – Оштетени ли се Германците против Бразил (Видео)

Германските медиуми се жалат и велат дека капитенот Максимилијан Арнолд беше претрого исклучен на дербито на олимпискиот турнир.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *