Која понуда е подобра за да се донесе Парти? Интер го нуди Перишиќ, Арсенал го дава Гендузи

Играчот на Атлетико Мадрид е интересен и за калчолигашот и за членот на Премиерлигата, кои нудат по еден играч и пари

Слични вести...