Го разубави „Лецигрунд“ – Слатко десно крило истрча на терен (Видео)

Од ложата директно во играта на фудбалерите на Цирих и на Сион им се приклучи необичен гостин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *