„Комити“ прво испратија соопштение за ситуацијата во Вардар, а потоа на спектакуларен начин го прославија Велигден (Видео)

Најпопуларната навивачка група во Македонија го прославија големиот христијански празник

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *