Конечно збогум за Самсоненко – Вардар вратен на Град Скопје, Комити најавија марш за спас

Најверните навивачи на најтрофејниот македонски клуб нема да се предадат, а ситуацијата е слична на таа од пред десетина години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *