Куман е разочаран, Барса е на колена на три фронта

Тренерот на шпанскиот гигант е пред отказ по ремито дома со Кадис, а клубот може да остане без ниту еден трофеј сезонава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *