Квалификациите во Средна Америка за СП се супер за игра на голови, од четири меча, три беа 7+

Панама и Курасао поставија свои рекорди по број на голови на еден меч, а Гватемала испиша светски рекорд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *