Квота 40 „боде очи“ во дневниот микс од Бет Билдер понудата: Да има по три гола на двата меча од ЕП, со многу корнери и шутеви

Трет ден од осминафиналната програма на Европското првенство во Германија. Можеби најголемото „дерби“ во оваа фаза од турнирот ќе го играат Франција и Белгија од 18 часот, а потоа следува пресметката меѓу Португалија и Словенија (21 часот).

Дневниот микс од Bet Builder понудата во Sport Life нуди огромни коефициенти.

Во една од опциите можете да погодите квота 40 ако на двата натпревари има најмалку три гола, а биде исполнет и услов со корнери и шутеви во рамките на голот. Потребно е во двете полувремиња на секој натпревар да има најмалку четири корнери, а исто така да има и најмалку четири удари во рамките на голот.

Понудата од дневниот микс во Bet Builder на Sport Life нуди и многу други опции кои, секако, заслужуваат да ги разгледате.

- Оглас -

Најнови вести