Квоти на денот – Домаќините не губат пред Нова година, почестете се со тикет за десетка (Фото)

Последниот ден од 2021 година симболично ќе го испратиме со нова понуда од три меча во Квоти на денот, а во Sport Life вкупниот коефициент е точно 10.

Комбинацијата е од два меча во Шпанија и еден во Израел и заедно за десетка, па можете да се обидете со ваков тикет во Sport Life.

Првиот предлог е да одиграте на победа на Бнеи Јехуда против Беитар Бат Јам во Израел, а притоа домаќините да дадат и најмалку два гола. За играта 1&T12+ коефициентот во Квоти на денот е 1.95.

Во популарната шпанска Сегунда, Овиедо е фаворит против Понферадина и ако не загуби, а притоа паднат од 2-5 гола, коефициентот е 2.20, а играте 1Х&2-5 со Квоти на денот.

Последниот меч исто така се игра во Шпанија, но во Ла Лига меѓу Валенсија и Еспањол.

Предлогот е дека Еспањол нама да успее да ја урне „Месталја“, но и дека ќе постигне барем еден гол во играта 1Х&ГГ со коефициент од 2.35.

Сите три натпревари стандардно можат да се играат на ист тикет или да се комбинираат во безброј варијанти со останатите игри од билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести