Не смеете да ги заобиколите петте Квоти на денот! (Фото)

Вкупен коефициент од 47.46 се нуди во денешните пет предложени Квоти на денот во обложувалницата Sport Life. Ова се игри за кои најголемата квота ќе ја најдете во Sport Life, па затоа мора да се земат предвид и како и секогаш, ќе се најдат на тикетите на многумина играчи.

Првиот предлог е да уплатите дека на Митјиланд – Копенхаген ќе има од еден до три гола во двете полувремиња. Квотата во Sport Life за оваа популарна игра е 2.05.

Победа на Баерн на гости кај Фрајбург во меч на кој во второто полувреме треба да има барем два гола е комбинација која носи квота 2.25.

Ако верувате дека на мечот Лацио – Милан двата тима ќе дадат гол во исто полувреме, без разлика дали тоа ќе биде првото или второто, уплатете во Sport Life, каде што за оваа игра ве чека супер квота од 2.45.

Квота од 2.10 ви се нуди за дуелот на Монако и ПСЖ, а за да биде добитна, треба двата тима да дадат гол и домашните да не го добијат дербито.

Селта ја пречекува Алмерија, а квотата на денот за овој двобој е точно 2.00 и ќе биде добитна ако на средбата има 2-4 гола и притоа домашните да не го загубат натпреварот.