Левандовски поради Канте пак ќе извиси за Златната топка?

Канте четирипати во нокаут фазата беше избран за играч на натпреварот, вклучувајќи го и вчерашното финале

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *