Левандовски: Шест недели го чекавме дуелот со Лацио, можеме да играме и подобро

Најдобриот фудбалер на светот за 2020 година смета дека првиот гол на синоќешниот меч бил клучен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *