Леванте заборави да победува, Гвардиола му донесе радост на Столе

Барди не играше, а Димитриевски беше совладан само од пенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *