Лил брзо го заборави Николас Пепе

Данските доги летово го продадоа најдобриот играч за клупски рекорд од 80 милиони евра, но неговата замена исто така „растура“ во францускиот шампионат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *