Ливерпул да му покаже на Лајпциг дека не е Манчестер јунајтед

Речиси по два месеци пауза, продолжуваат возбудувањата во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *