Ливерпул ќе даде два гола, десеткуваниот ПСЖ ќе се мачи со Милионерите

Реванш-натпреварите од осминафиналето во ЛШ во прв план, вкупниот коефициент на денешниот предлог-тикет е 33.28.

Слични вести...