„Лудиот“ потег на Енрике ја донесе победата на Шпанија на „Сан Сиро“

Селекторот на Шпанија покажа како се создаваат големи играчи откако му даде неверојатна доверба на 17-годишно момче кое никогаш во кариерата не останало толку долго на теренот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *