Лукаку објасни зошто Мурињо не успеал во Манчестер јунајтед

Белгиецот уште лани во март решил да си оди од Манчестер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *