Македонија повторно ќе игра на стадионот на кој Шаќири даде гол од корнер и ја изненадивме Англија

Пред 19 години направивме чудо на „Сент Мери“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *