Македонскиот „рекет број 1“ со хуманитарен тикет даде и интересна прогноза за победник на ОП на Австралија

Нашиот тенисер во кариерата ги има победено Лајовиќ и Гофан, а сега тие со успех играат на Гренд слемот во Мелбурн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *