Манчестер ј. и Баер Л. се во одлична форма, па ќе победат и денеска во Лигата на Европа

Пет интересни дуели од второто по ранг натпреварување на УЕФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *