Мбапе и Нејмар покажаа зошто се најскапи на светот, ПСЖ имаше уште еден голем јунак (Фото)

Кејлор Навас го израмни рекордот на Мануел Нојер од пред четири години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *