Мејведер не успеа да го нокаутира познатиот јутјубер (Видео)

Легендарниот боксер не очекуваше ваков ривал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *