Меси и дружината одбија 50 отсто кратење на платите, сега може да останат без 70 отсто од платите

Бунт за плати во шпанскиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *