Микел Хансен се ожени, на венчавката дојде со патики и со син му во раце!

Данската ракометна ѕвезда шокираше со стајлингот, избра комоција пред елеганција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *