Милан ги урна и Милан и многу добитни тикети (Видео)

Голот на Павков во 93-тата минута на „Маракана“ донесе огромна радост кај Црвена ѕвезда, но и урна многу добитни комбинации.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *